Ідея створити майданчик для комунікації івенторів призвела до створення першої події у лютому
2018 року
2018
історія події

EVENT INDUSTRY FORUM - головний майданчик країни, де обговорюються усі важливі теми та напрямки розвитку галузі організації заходів

Третій форум, найбільш успішний по відвідуваності, подіях та контенту
2020
Успішне проведення першого заходу призвело до популярності форуму на національному рівні та іміджу головного івент-нетворкінгу країни
2019
В умовах панденоміки попри локдаун подія відбулась та підкреслила значимість як онлайн, так і офлайн форматів
2021
800 учасників
50 спікерів
3 зали
гості з 5 країн
1200 учасників
80 спікерів
5 залів
гості з 8 країн
1488 учасників
100 спікерів
7 залів
гості з 12 країн
320 офлайн учасників
121 онлайн учасник
20 спікерів
5-РІЧЧЯ ПОДІЇ
EVENT INDUSTRY FORUM - унікальний захід, якому немає аналогів! П'ятий, ювілейний, святковий - саме таким буде Міжнародний Форум Івент Індустрії у 2022 році!

За роки незалежності івент-індустрія країни пройшла нелегкий шлях від становлення та формування як молодої галузі до визнання та розвитку як потужного і важливого сегменту на державній економічній арені. Випробування високою конкуренцією, відсутністю повноправного ринку та надскладним періодом пандемії не лише загартували усіх представників івент-індустрії, а й зробили їх івенторами майбутнього - універсальними адаптованими професіоналами, які творять історію подієвої галузі.

Організатор події
Івент-агенція, яка створює події ділового та розважального формату будь-якого масштабу та складності. Вже більше 300 визначних подій міста, організованих спеціалістами нашої агенції. Незмінний організатор і засновник Event Industry Forum.

We Create – You Celebrate!