III Міжнародний
Форум Івент Індустрії

ІІІ Міжнародний форум Івент індустрії відбудеться у період 20-22.02.2020 у м. Львові.

Втретє на події зберуться провідні спеціалісти з усього світу та розберуть актуальні питання, котрі сьогодні стоять перед світовим івент-ринком.

Форум івент індустрії 2020 – це маніфест івентора про те, що галузь рухається швидкими темпами у майбутнє, знає куди і з ким, розуміє, яких відносин та якого роду змін прагне кожен сучасний її представник.

Людські цінності на якості мають стати насторожі розвитку подієвого ринку, учасники котрого прагнуть до здорової конкуренції за допомогою креативу та високого сервісу послуги.

Сьогодні наша індустрія стоїть на порозі квантового стрибка. Змінюючи свої цінності та граючи за правилами сучасного цивілізованого ринку, кожен з нас здійснить неоціненний внесок у формування потужного розвитку івент-галузі. Ми почуємо від кожного івентора, як він бачить наступний крок, котрий без сумніву призведе до Х-10 розвитку: у якості послуг, налагоджуванні операційних процесів, екологічності відносин між гравцями ринку, прозорості у тендерах та замовленнях, порядку у оплатах та податках, змін у особливих законах і правилах, а також державній допомозі нашій галузі. І головне: у ідентифікації івенту як незамінного продукту для людини та бізнесу.

Окрім цього чи не головніша увага буде приділена клієнтам – замовникам івент-послуг. Оператори ринку подій повинні глибоко розібратись у потребах споживача, вислухати усі зауваження та болі, пов’язані із отриманням послуги на нашому ринку, та неодмінно застосувати зміни та покращення у своїй роботі для замовника.

 

Змінюючи себе, будуємо галузь майбутнього!

Change and create the industry!