Main Hall

Ірина Горова | MOZGI GROUP

CEO MOZGI GROUP, продюсер MOZGI Entertainment - артисти продюсерского центру: «Время и Стекло», MOZGI, Michelle Andrade.

Лідія Клов | Pop Corn CA

CEO Pop Corn CA - київської концертної агенції, яка спеціалізується на організації концертів таких світових зірок як Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Interpol, Jungle, Royal Blood, Foals, Years&Years, The 1975, The Kooks, Hurts, Franz Ferdinand та багатьох інших. Лідія має 12-річний досвід у концертній діяльності не тільки як організатор, а й як менеджер артистів.

Єгор Кір'янов | The Hardkiss

Директор гурту The HARDKISS
CEO медіа-агенції Moloko House
Раніше працював над проектами: Esthetic Education, журнал Moloko, Koktebel Jazz Festival

Юлія Морарь | Concert.ua

Відповідає за взаємодію з організаторами за напрямком онлайн-реклами у компанії Concert.ua.
Понад 8 років розробляє стратегії, планує діджитал-кампанії, координує роботу команд в агенціях.
Життєве кредо: Digital - то любов.

Денис Приймягі | Alta Expo

Альта Експо - українська компанія, що вже 12 років діє в івент-сфері в якості технічного підрядника. Один з найбільших тентових провайдерів в країні, в парку якого понад 10 000 м2 , десятки видів тентових конструкцій та тисячи успішних проектів. Якщо ви організовуєте outdoor-заходи – запрошуємо до співробітництва!

Юлія Захаренко | Concert.ua

Head of Project managers Concert.ua.
Понад 7 років досвіду в компанії та шлях від менеджера до управлінця.

Кристина Шоміна | MONATIK Corporation

PR-manager компанії MONATIK Corporation.
Має 5-річний досвід роботи у сфері PR та 8-річний у шоу-бізнесі. У корпорації Кристина займається зв’язками з громадськістю, комунікацією з брендами, а також аналітикою та розробкою інформаційно-комунікаційних кейсів.

Sven Boelhouwer | MPI

Salvatore Sagone | ADC Group

Медіа-холдинг ADC Group об’єднує інформаційні агентства ADVexpress, Nuova Comunicazione, а також серію видань I Quaderni della Comunicazione.
2006 року Сальваторе започаткував премію Best Event Awards, яку нині визнано головною міжнародною нагородою в галузі івент-індустрії.
2014 року нагороду було включено до International Festival of Events and Live Communication, всесвітнього конкурсу, в якому беруть участь 29 країн.
Також Сальваторе організовує вручення премій та ініціативи, присвячені італійському івент-ринку й комунікаціям.

kartyna | S*EVENT

Сергій Слупський | Slupsky Event Management

Засновник та керівник івент-агентства Slupsky Event Management 18 років в івент-бізнесі Перший в Україні призер міжнародного конкурсу івентів BEA World, переможець Ukrainian Event Awards 2013, 2015, 2016, голова жюрі Ukrainian Event Awards 2017. Під його керівництвом було організовано більш ніж 1500 заходів в Україні та закордоном. Серед клієнтів – найбільші компанії: P&G, Porsche, Alfa Bank, Citi Bank, Amway, Samsung, Canon, Deloitte, НР, Luxoft, Renault, Dell, Sanofi, Knauf, Carlsberg, Lenovo, VISA, Syngenta, Shell, METRO, Microsoft і багато інших.

Володимир Бугай | Mr.V. Buhai

Євгенія Стрижевська | Kyiv Music Days

Засновниця Kyiv Music Days. Ідеолог, журналістка, авторка та ведуча програм на радіо, ТБ та освітніх програм з подієвого менеджменту, суспільний діяч. Брала участь у організації відомих музичних подій України – Polyana Festival, Koktebel Jazz Festival, «Країна Мрій», «Белые ночи», «ГогольFest», Rock'n'Sich та Kyiv Open Air.

Ігор Самосуд | Virus Music

Senior event manager компанії Virus Music
Займається плануванням та операційним менеджментом усіх проектів компанії, яка вже понад 20 років спеціалізується на організації фестивалів, концертів та турів на території України. Має досвід роботи з великою кількістю закордонних та українських артистів, таких як Jamiroquai, Hurts, Armin Van Buuren, Монатік, Бумбокс, Ляпіс98, Hammali & Navai та багатьма іншими.

Михайло Ясинський | Secret Service Entertainment Agency

Експерт з продюсування і просування зірок шоу-бізнесу. Ідеолог і засновник Secret Service Entertainment Agency, провідного українського агентства, яке займається продюсуванням, менеджментом та медійним супроводом професійних артистів. За 10 років роботи компанії її послугами скористалися Алан Бадоєв, Макс Барських, Оля Полякова, Світлана Лобода, Олег Винник, TAYANNA і багато інших українських артистів.

Ольга Юнак | SUN Event

Керуючий партнер компанії “SUN Event”

Більше 15 років досвіду в сфері івент індустрії. Засновник і досвідчений керівник компанії більше 10 років. Досвід управління великим колективом, спеціалізація в різних напрямках, координація в організації масштабних державних проектів, а також корпоративних подій різних напрямків, ведення великих BTL кампаній, організація фестивалів. Співпраця з такими клієнтами як Coca Cola, Kyivstar, Epam, Teva, Fozzy Group, Huawei, Нова Пошта та інші.

Yildiz Kydyralieva | Creative Products (Netherlands)

Creative Products – голландський провідний виробник футуристичних шатрів-напівсфер з Wow эффектом, що вийшов на ринок в 2009 і швидко завоював популярність. Сьогодні конструкції CP використовуються в найбільших і найяскравіших івентах по всьому світу! Примітна форма, швидкий монтаж і можливість з'єднувати будь-яку кількість шатрів в єдине тентове містечко виділяють цього виробника серед інших."

Олег Ковалевський | Аншлаг

Засновник концертної агенції "Аншлаг", яка вже більше 20-ти років займається організацією концертів та гастролей як українських, так і іноземних виконавців. Серед них: Океан Ельзи, Оля Полякова, Montserrat Caballe, Lara Fabian, Alessandro Safina, Christina Aguilera, a-ha, Cirque Du Soleil, The Prodigy, LP, KISS, Scorpions, Sting, Depeche Mode і багато інших.

Віктор Данько | Rider Rent

Засновник компаній RiderRent та AdequateProduction.
Вже понад 14 років займається розробкою технічних рішень для проведення заходів різних форматів. Найцікавішим та найціннішим напрямом своєї діяльності вважає підготовку унікальних мультимедійних ШОУ з синхронізацією різних технічних елементів.

Денис Хохлов | Profi Innovations

Business & Corporate

Наталія Чижова | Plombir Event Company

7 років поспіль створює масштабні концептуальні івенти. Серед клієнтів компанії: Київстар, Syngenta, Amway, Oriflame, Limagrain, ZEO Alliance.

Наталія Кушнерська | Diplomat

Кушнерська Наталія - керуючий партнер івент-агенції Diplomat.

Diplomat вже протягом 15 років працює з багатьма великими українськими та міжнародними компаніями, які використовують івент як hr- або маркетинг-інструмент.
Серед них: Nestle, D.TEK, Альфа-Банк Україна, SES, EPAM, WIX, Coca-Cola, Credit Agricole та інші.

Антон Садиков | Lioncom

Засновник і директор компанії Lioncom - українського агентства маркетингових комунікацій, яке спеціалізується на івентах.
Основним видом діяльності компанії є побудова ефективної взаємодії брендів зі споживачем за допомогою івентів. Цільова аудиторія — провідні національні та регіональні гравці ринку роздрібної торгівлі, виробники товарів широкого споживання, дистриб'ютори та представники міжнародних компаній.

Ярослава Полякова | ОККО

Керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО

Андрій Мельник | KredoBank

Директор департаменту маркетингу АТ «КРЕДОБАНК» (ТОП-20 банків України).
У банківській сфері працює понад 10 років, займався створенням нових продуктів, обслуговуванням клієнтів, продажами і маркетингом. Життєве кредо - "завжди користуватися новими можливостями, які відкриваються щодня".

Гололобова Аліса | IDS BORJOMI

Яна Матвійчук | ARENA CS

Власниця креативної івент-агенції ARENA CS та акціонер Young Business Club. ARENA CS займається підготовкою та проведенням заходів для міжнародних корпорацій та неурядових організацій.

Як основний підрядник в проектах, івент-агенція вже 11 років працює з ООН, Радою Європи, ОБСЄ, UNICEF, Porsche Finance Group, Philip Morris, реалізує проекти для BASF та інших аграріїв і тісно співпрацює з ІТ Ukraine Association.

Іван Хорош | Bee Bee Event Agency

#eventevangelist за покликанням та #eventstrategist за фахом. Є власником агенції Bee Bee Event Agency. Це агенція, яка працює за принципами Heart Management System та спеціалізується на комплексних маркетингових, корпоративних і розважальних івент-проектах, всіх форматах MICE заходів та діловому туризмі. Постійні клієнти Bee Bee Event Agency: Porshe Group, TUI, Danone, Bayer та інші. Сам Іван Хорош має 23 роки досвіду в українській індустрії заходів та є автором освітньої професійної бізнес-платформи «Event Workshops», відео-рубрики Bee Bee Expert на YouTube та освітнього проекту «КЛІЄНТИproІВЕНТИ», який допомагає підвищувати якість клієнт-сервісу в індустрії заходів.

Ірина Сітнікова | Danone Ukraine

Керівник напрямку залучення, навчання і розвитку талантів в Danone Ukraine.

Олександр Чернологов | EPAM Ukraine

Senior Event Manager, EPAM Ukraine
CMO TEDxLviv 2017, 2018
TeamLead TEDxLviv 2020
Має 9-річний досвід у івент-індустрії: від сфери подієвого маркетингу до корпоративного сегменту та великих конференцій. Життєве кредо: робити людей щасливими.

Олександр Астраханцев | Limagrain

Директор з маркетингу, Limagrain, Україна. Досвід у сільському господарстві - понад 20 років, з яких більше 15 – робота в міжнародних компаніях, включно з Лімагрейн, яка є 4-ою за величиною насіннєвою компанією у світі. Запорукою успіху на сучасному ринку вважає мотивацію, самомотивацію та дотримання загальноприйнятих «правил гри».

Олександр Котолуп | Figaro-Catering

Засновник Фігаро-кейтерінг, одного з трендсеттерів в сфері подієвого кейтерінгу в Україні. Олександр Котолуп приєднається до спікерів, аби розповісти що буде з івентами та кейтерінгом у наступні 5 років.

Ольга Юнак | SUN Event

Керуючий партнер компанії “SUN Event”

Більше 15 років досвіду в сфері івент індустрії. Засновник і досвідчений керівник компанії більше 10 років. Досвід управління великим колективом, спеціалізація в різних напрямках, координація в організації масштабних державних проектів, а також корпоративних подій різних напрямків, ведення великих BTL кампаній, організація фестивалів. Співпраця з такими клієнтами як Coca Cola, Kyivstar, Epam, Teva, Fozzy Group, Huawei, Нова Пошта та інші.

Ксенія Єфремова | Same & Friends

Директор агенції SAME & Friends. Ксенія має понад 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях. У 2008 році отримала післяосвітній диплом з маркетингу у The Chartered Institute of Marketing. З 2008 року є співзасновницею та керуючою партнеркою агенції SAME&Friends.

Анна Сологуб | SoftServe

Director of HR Marketing SoftServe (найбільша українська ІТ компанія, 8000+ працівників)

Сертифікована Employer Brand Leader з 10-річним досвідом в IT сфері, включно з організацією заходів різних форматів та масштабу: від корпоративів та конференцій з понад 2000 учасників до щорічних з'їздів керівництва.

Тарєєва Олена | BMW Україна

Маркетинг-директор BMW Україна, з 10-ним досвідом роботи в компанії. Окрім маркетингу BMW Україна, яка входить до холдингу АВТ Баварія, Олена також відповідає за маркетингову діяльність на українському ринку таких брендів, як Rolls-Royce Motor Cars та Aston Martin.

MICE & Venues

Ростислав Кулик | Gastroli.ua

CEO квиткового оператора Gastroli.ua
10 років досвіду в організації концертів, концертних турів і гастролей, фестивалів та інших подій масштабу від 500 до 30 тисяч людей.

Музикант, лідер гурту Nesprosta, громадський діяч, співзасновник івент-агенції 42 та БО БФ Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».
Понад 10 років займається розробкою та організацією проектів у сфері подієвого маркетингу. Автор та викладач програм і курсів у сферах проектного менеджменту, ефективних комунікацій, соціальних інновацій, івент-менеджменту, креативу та лідерства.

Ірина Бондаренко | IdeasFirst

Керуючий директор компанії IdeasFirst.
Організатор відкритих ділових подій та форумів, таких як Український маркетинг-форум, Міжнародний форум «Лояльний покупець: де в нього кнопка?», Customer Experience Show, міжнародна конференція Grain Ukraine, Family Business Show та Family Business Awards.

Жупикова Олена | KA Group

Засновниця та ідейна натхненниця KA Group – premium business events. Генеральний продюсер GLOBAL INSPIRING FORUM та ідеолог Customer Experience Management і People Management Conference. Володарка чисельних премій, таких як "Засновниця бізнесу" від Cosmo Lady та Business Speaker Awards від журналу Proman в номінації "Найкращий організатор бізнес-заходів".

Ольга Гренюх | Львівські ярмарки

Компанія "Львівські ярмарки" започаткувала традицію проведення новорічних ярмарок та масштабувала свої проекти у різні міста України.
У 2020 році "Львівські ярмарки" створять нові та цікаві фестивалі - Beer&Grill Fest, Довкола світу, Pizza&Pasta Fest, Весілля по-італійськи та #NeZlypnetsyaFest (фестиваль солодощів).

Paula Fanderowska | ICE Kraków Congress Centre

Досвідчений менеджер та експерт у галузі індустрії MICE та подієвого маркетингу.

Окрім того, що Paula керує відділом продажів ICE Kraków Congress Centre та несе відповідальність за створення довгострокової маркетингової стратегії для цієї локації, вона є керівником «Kraków Network project» - єдиної в Польщі мережі ділових зустрічей.

Валерій Пекар | KyivExpoPlaza

Президент виставкової компанії «Євроіндекс» (заснована у 1992 році), голова наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (заснований у 2002). Член ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Викладач бізнес-шкіл: Києво-Могилянської (kmbs), Львівської (LvBS), CAPS. Викладач Відкритого університету Майдану та Української академії лідерства. Автор більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології, а також двох книг. Член Національної ради реформ (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016).

Юрій Пивоваров | КМЕФ

Юрій Пивоваров - голова оргкомітету Київського міжнародного економічного форуму. Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — провідна міжнародна платформа, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на політику та суспільство.

Денис Ринський | Global Events

Засновник та керуючий партнер Global Events. Засновник Event Industry Forum

Андрій Стегура | Гал-ЕКСПО

Керівник "Гал-ЕКСПО" - одного із найдосвідчених виставкових операторів України з 30-ти річною історією, одного із засновників Виставкової Федерації України.
Власна виставкова програма "Галицькі експозиції" налічує 17 міжнародних виставок з найрізноманітніших тематик.
Маючи значну кількість професійного спеціалізованого виставкового обладнання, "Гал-ЕКСПО" є основним забудовником різноманітних виставок та масових заходів на теренах Західної України.

Андрій Павлів | Lviv Convention Bureau

Директор Lviv Convention Bureau. За сприяння Львівської міської ради LCB з 2013 популяризує наше місто як новий напрям конференц-індустрії у Східній Європі.

Ольга Болотських | Highway Group

CEO у Highway Group (наймасовіший старт у Східній Європі - Kharkiv Intertnational Marathon та старти з триатлону Iron Way). Досвід організації івентів різного формату протягом 8 років: корпоративні івенти для 1500+ осіб, міські заходи, конференції, івент-маркетингові проекти, благодійні акції тощо.
Понад 3 роки бере участь у лекціях та тренінгах як спікер та експерт. Відчуває шалену любов до своєї професії та щастя від емоцій людей.

Юрій Огоновський | Lviv IT Cluster

Event Director at Lviv IT Cluster.
Організатор IT Arena - найграндіознішої ІТ-події України та Східної Європи, яка об’єднує програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес-аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів. З 2016 року кількість учасників IT Arena зросла від 1800 до 3800 у 2019 році. Життєве кредо - "якщо би це було просто - це робили б усі".

Наталія Бунда | Львівська міська рада

Директорка департаменту розвитку ЛМР.

Вячеслав Гардашник | СПАРТ-АЕРО

Засновник та керівник компанії СПАРТ-АЕРО, президент ГО Федерація повітроплавання України
Ініціатор, генератор ідей та засновник фестивалів повітряних куль в Україні та за її межами. Має 30-річний досвід організації та проведення заходів із залученням повітроплавальної техніки.

Show & Public

Ростислав Кулик | Gastroli.ua

CEO квиткового оператора Gastroli.ua
10 років досвіду в організації концертів, концертних турів і гастролей, фестивалів та інших подій масштабу від 500 до 30 тисяч людей.

Ярослав Микитин | Gastroli.ua

Виконавчий директор компанії Gastroli.ua
13 років в організації та проведенні масових заходів різного масштабу

Музикант, лідер гурту Nesprosta, громадський діяч, співзасновник івент-агенції 42 та БО БФ Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».
Понад 10 років займається розробкою та організацією проектів у сфері подієвого маркетингу. Автор та викладач програм і курсів у сферах проектного менеджменту, ефективних комунікацій, соціальних інновацій, івент-менеджменту, креативу та лідерства.

Микола Ісідоров | UPark

Керівник концертної агенції "Мельниця", директор та організатор одного з найбільших міжнародних музичних фестивалів в Україні - "UPark".
Працював з такими світовими артистами, як Thirty Seconds to Mars, Rag'n'Bone Man, Red Hot Chili Peppers, Muse, Pale Waves, AJR. Bring Me The Horizon, Die Antwoord, Nothing But Thieves та багатьма іншими.

Роман Тугашев | ULICHNAYA EDA

Засновник компанії ULICHNAYA EDA та БУХТА food station
Експерт у сфері фуд-бізнесу та food retail з 7-річним досвідом, організатор фестивалів Ulichnaya Eda, «Білі ночі», Kyiv Coffee Festival, Kyiv Beer Festival, Kupala, Santa Muerte Carnival та БУХТА food station (перший open-air food hall в Києві).

Наталія Горбачевська | Leopolis Jazz Fest

Виконавчий директор Leopolis Jazz Fest.
Вже протягом 10 років очолює фестиваль та розробляє його концепцію. Працювала керівником служби корпоративних комунікацій "Альфа-Банку" та "British American Tobacco".

Тетяна Шарапова | ВДНГ

Директорка по роботі зі спонсорами та партнерами ВДНГ.
Має більше 20 років досвіду у сфері реклами, маркетингу та організації різноманітних заходів, колишня власниця івент-агенції Right Line. Cпівпрацює з Mastercard, PepsiCo, Kyivstar, Kinder, Lamoda, Nivea, AB InBev Efes Ukraine, Нова Пошта та іншими.

Олексій Акімов | Idealsecrets

Засновник мультисервісної компанії Idealsecrets. Протягом 9 років на івент-ринку компанія успішно поєднує два суміжні бізнеси - організацію та технічне забезпечення заходів, включно з video production, brand identity, event digital та просуванням українських і міжнародних компаній.

Павло Омельян | !FESTrepublic

Керівник креативного простору !FESTrepublic та організатор Craft Beer & Vinyl Music Festival
Організовує понад 240 подій на локації протягом року, серед яких масштабні фестивалі, вечірки та тематичні івенти.

Євгенія Стрижевська | Kyiv Music Days

Засновниця Kyiv Music Days. Ідеолог, журналістка, авторка та ведуча програм на радіо, ТБ та освітніх програм з подієвого менеджменту, суспільний діяч. Брала участь у організації відомих музичних подій України – Polyana Festival, Koktebel Jazz Festival, «Країна Мрій», «Белые ночи», «ГогольFest», Rock'n'Sich та Kyiv Open Air.

Олександр Санченко | Всеукраїнська асоціація музичних подій

Президент Всеукраїнської асоціації музичних подій

Дмитро Сидоренко | Atlas Weekend

Засновник фестивалю Atlas Weekend, власник концертних майданчиків Atlas, Зелений Театр, ROOF, бару Barbara Bar, співзасновник PMK event agency.

Atlas Weekend — це подія, що поєднує музику, активний відпочинок, освітні та розважальні програми та найкращий український стріт-фуд. У 2019 році Atlas Weekend відвідало більше ніж пів мільйона людей із 75 країн світу, а у лайнапі фестивалю були понад 250 артистів.

Пасяка Володимир | Faine Misto

Співзасновник та виконавчий директор фестивалю Faine Misto та концертної агенції Ping Pong.
Займається промоушеном та організацією івентів різноманітних напрямків та жанрів: від театральних та дитячих вистав до концертів важкої музики.

Анна Степаненко | Secret Service Entertainment Agency

Анастасія Глущенко | Lamoda.ua

PR&Marketing Manager.

Михайло Ясинський | Secret Service Entertainment Agency

Експерт з продюсування і просування зірок шоу-бізнесу. Ідеолог і засновник Secret Service Entertainment Agency, провідного українського агентства, яке займається продюсуванням, менеджментом та медійним супроводом професійних артистів. За 10 років роботи компанії її послугами скористалися Алан Бадоєв, Макс Барських, Оля Полякова, Світлана Лобода, Потап і Настя, Олег Винник, TAYANNA і багато інших українських артистів.

Павло Чмирук | So Good Company

Засновник та ідейник гастрономічних фестивалів "Street Food So Good” та “Lviv Art and Wine Festival”

So Good Company - event-агенція, що займається організацією власних гастрономічних подій: “Street Food So Good”, “Lviv Art and Wine Festival”, “Lviv Ice Cream Festival”, “So Green Fest”.

Також So Good Company займається організацією фестивалів, фуд-кортів на подіях, корпоративними заходами та орендою фестивального обладнання.

Марина Матросова | ВДНГ

Арт-директорка ВДНГ. Керівниця проєктів «Зимова країна на ВДНГ», «Запальна Масляна на ВДНГ» та «Кава Квест Фест». Активна учасниця реалізації нової концепції розвитку ВДНГ, співпрацювала з компанією Star Light Entertainment, де керувала проєктами «Країна розваг» та «Парк Гойдалок».

Остап Хитрук | Magic Innovations

Засновник і власник міжнародної мультимедійної компанії Magic Innovations
За 10 років організував з командою більше 600 мультимедійних проектів в 24х країнах. Відкрив представництва компанії Magic Innovations вже у 8 країнах.

Серед клієнтів компанії провідні міжнародні івент агентства, а також топові бренди, такі як Philip Morris, Rolls Royce, Ferrari, Samsung, Visa, JTI, Emaar, Toyota, Huawei, Martini.

Ірина Горова | MOZGI GROUP

CEO MOZGI GROUP, продюсер MOZGI Entertainment - артисти продюсерского центру: «Время и Стекло», MOZGI, Michelle Andrade.

Марина Зубенко | MOZGI GROUP

PR директор MOZGI GROUP.

Private & Wedding

Лариса Ярова | Be Happy

Організатор заходів і Україні і за її кордоном, засновниця єдиної в Україні зареєстрованої торгівельної марки BE HAPPY, місто Миколаїв. Була спікером на конференції TEDx та Ukrainian Wedding Forum 2018 (Буковель). Без неї не відбувається ні один важливий захід у місті: чи то зустріч першої особи країни, чи то інвестиційний форум, чи то корпоративний івент на більш ніж 1000 гостей, чи то відкриття терміналу або заводу.

Лариса Шен | LoraShen

Генеральна директорка та ідейна натхненниця LoraShen.
Під її керівництвом компанія LoraShen вже понад 10 років є однією із лідерів на українському ринку в сфері флористики, декорування та вітриністики. Серед клієнтів: вітрини мережі магазинів Roshen, Intertop, внутрішні декорації для ТЦ Ocean Plaza, Globus, Dream Town, Victoria Gardens, аеропорту "Бориспіль", офісів МТС, Jacobs, готелів Hyatt Regency Kyiv та Fairmont Grand Hotel.

Марта Браун | Wedding Planner

Співзасновниця та ідейна натхненниця весільної агенції Wedding Planner.
Має досвід роботи з різноманітними івентами та захоплюється wedding-стилістикою. Життєве кредо: "втілювати сміливі рішення та руйнувати шаблони".

Аліна Глазова | GLAZOVA.event

Колишня співзасновниця агенції Make my day та засновниця GLAZOVA.event

Понад 6 років створює тематичні вечірки та весілля з акцентом на унікальний контент. Вважає себе продюсером свят, що збирає команду мрії під виконання конкретних завдань.

Марина Габбана | Marina Gabbana event group.

Під керівництвом Марини компанія вже понад 10 років створює особливі свята як на українському ринку, так і за його межами у 7 країнах Європи та внесена до книги рекордів України. Сама Марина Габбана є також досвідченою ведучою виїзних церемоній, була спікером Ukrainian Wedding Forum 2018 та викладачем весільного марафону Positivewedtour 2019.

Софія Галицька | Galwedding

Оберігає щастя в команді Galwedding, Galevents, Galevents Corporate.

Наталія Янцо | Майстерня свят

Засновниця та ідейна наставниця Wedding atelier Майстерня свят.
Понад 13 років створює казкові івенти для своїх пар і клієнтів, розбудовуючи весільну індустрію та Західній Україні та Закарпатті. Окрім агенції, Наталія керує такими проектами, як Щоденник Нареченої, Школа наречених, весільна виставка My Wedding Day, Курс Весільного координатора та індивідуальна програма Весільний організатор.

Юлія Солодченко | Wedding Empire

Засновниця та директор торгової марки Wedding Empire з філією в декількох містах України.
Організатор Міжнародної весільної конференції Grand Wedding Conference.
Засновниця компанії Confetty Décor – сервісу з оренди меблів та декору.
Входить до рейтингу Woman 500 MOST POWERFUL WOMEN of Ukraine за версією Європейської організації розвитку бізнесу. Викладає у власній школі весільного бізнесу.

Юлія Бондарчук | MARY Wedding Agency

Весільний організатор, власниця MARY Wedding Agency.
Понад 16 років у весільному бізнесі, протягом яких організувала більше ніж 500 весільних та івент-проектів як в Україні, так і за її межами.
Засновниця щорічного весільного івенту Marry Me та переможниця у номінації «Весільна агенція 2019 року» за версією Української народної премії.

Eventology

Наталія Чижова | Plombir Event Company

7 років поспіль створює масштабні концептуальні івенти. Серед клієнтів компанії: Київстар, Syngenta, Amway, Oriflame, Limagrain, ZEO Alliance.

Наталія Кушнерська | Diplomat

Кушнерська Наталія - керуючий партнер івент-агенції Diplomat.

Diplomat вже протягом 15 років працює з багатьма великими українськими та міжнародними компаніями, які використовують івент як hr- або маркетинг-інструмент.
Серед них: Nestle, D.TEK, Альфа-Банк Україна, SES, EPAM, WIX, Coca-Cola, Credit Agricole та інші.

Музикант, лідер гурту Nesprosta, громадський діяч, співзасновник івент-агенції 42 та БО БФ Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».
Понад 10 років займається розробкою та організацією проектів у сфері подієвого маркетингу. Автор та викладач програм і курсів у сферах проектного менеджменту, ефективних комунікацій, соціальних інновацій, івент-менеджменту, креативу та лідерства.

Ігор Діденко | Дwа Тоwарища

Співзасновник агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" (м. Харків). За 15 років існування агенція двічі ставала кращою в Україні, провівши сотні заходів різного масштабу, включно з Рекордом України.

Іван Хорош | Bee Bee Event Agency

#eventevangelist за покликанням та #eventstrategist за фахом. Є власником агенції Bee Bee Event Agency. Це агенція, яка працює за принципами Heart Management System та спеціалізується на комплексних маркетингових, корпоративних і розважальних івент-проектах, всіх форматах MICE заходів та діловому туризмі. Постійні клієнти Bee Bee Event Agency: Porshe Group, TUI, Danone, Bayer та інші. Сам Іван Хорош має 23 роки досвіду в українській індустрії заходів та є автором освітньої професійної бізнес-платформи «Event Workshops», відео-рубрики Bee Bee Expert на YouTube та освітнього проекту «КЛІЄНТИproІВЕНТИ», який допомагає підвищувати якість клієнт-сервісу в індустрії заходів.

Денис Ринський | Global Events

Засновник та керуючий партнер Global Events. Засновник Event Industry Forum

Гліб Тимошенко | Дwа Тоwарища

Співзасновник агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" (м. Харків). За 15 років існування агенція двічі ставала кращою в Україні, провівши сотні заходів різного масштабу, включно з Рекордом України.

Юлія Стефанюк | Just Lviv it!

Понад 9 років працює з відомими локаціями Львова та зокрема є представницею однієї з найемоційніших мультилокацій міста - ФЕСТрепаблік, а також «мережі ресторанів «!Фест».

Микола Трощак | WIZIO.PRO

Комерційний директор найбільшої компанії з оренди ЛЕД-екранів в Західній Україні - WIZIO.PRO. Компанія займається відеовізуальним оформленням подій, трансляцією контенту, розробкою технічного концепту та комплексною систематизацією всіх технічних процесів підготовки та проведення подій.

Валерій Жерновський | Artmaxima Event

Засновник та ідейний керівник компанії Artmaxima Event. Більш ніж 20 років професійної діяльності в івент-сфері, володар практичного досвіду організації та проведення масштабних заходів, комерційних фестивалей та загальновідомих світових виставок. Artmaxima - компанія з глибокою експертизою в організації корпоративних і приватних заходів

Микола Жадан | Арена Кейтеринг

Шеф-кухар "Арена Кейтеринг". Має 10-річний досвід у сфері кейтерингу та компетенцію у налагодженні складних процесів приготування страв на велику кількість гостей та побудові комунікації на виробництві для досягнення більших результатів.

Святослав Співак | Арена Кейтеринг

Керівник компанії "Арена Кейтеринг".
За 10-річний досвід роботи в галузі, пройшов шлях від бармена провідних закладів міста Львова до менеджера та пізніше керівника "Арена Кейтеринг". Запорукою успіху вважає гарний настрій та щоденну наполегливу працю для досягнення мети.

Михайло Омеляш | FatSound

Операційний директор та провідний звуковий інженер компанії FatSound Rental & Engineering.
Сертифікований інженер бренду L`Acoustics, під керівництвом якого у 2019 році компанія надала повне технічне забезпечення для більш ніж 300 подій.

Vlad Fisun | DJBuro

Професійний DJ із 25-річним стажем Організовував та виступав на світових вечірках та фестивалях, таких як Burning Man, Sziget, Playboy, Венеційська бієнале, Atlas Weekend, Z-Games та багатьох інших. Один із організаторів різноманітних подій в агенції DJBuro.

Ольга Сафіна | PM LAB

Провідний експерт у напрямку івент-маркетингу та креативних проектів в Україні, таких як UNIT.City, Innohub, FEDORIV HUB, Chasopys. Колишній віце-президент з комунікацій глобальної IT компанії Innovecs та арт-директор Національного виставкового комплексу ВДНГ.

Андрій Табунщик | Eventssion

Співзасновник інноваційного українського сервісу Eventssion, який працює над ефективним it-рішеннями у сфері івентів, об'єднуючи веб-додатки та мобільні аплікації iOS/Android.

Олександр Андросов | PM.Hall

Директор PM.Hall з 15-річним досвідом керівних посад в ресторанній сфері в Україні та за її межами.

Нік Воронін | Voronin Studio

Один із найвідоміших львівських дизайнерів зі стажем понад 10 років, засновник Voronin Studio. Організатор перших конференцій від Всесвітнього порталу дизайнерів «Behance.net». Разом з Любомиром Ковалем з QubStudio, започаткував школу UI/UX дизайну. Автор та керівник курсів UX/UI Базовий, Адаптивний Веб-дизайн та Адаптивний Веб-дизайн для підлітків.

Олександра Титаренко | WOWDINNER

Засновниця брендів WOWDINNER, RESTOWEEK & CHEF’s WEEK
Провідний спеціаліст з урочистих відкриттів та преміальних вечорів, організатор фестивалів RESTO WEEK, COCKTAIL WEEK."

Олександра Кос | Dronarium

Mother of Drones.
Реалізує ідеї клієнтів, передбачає розвиток ринку дронів протягом майбутніх 5 років та може запропонувати найнеочікуваніше застосування дронів в сфері розваг.

Роман Іванцок | The Best MasterLab ltd

Власник торгівельної марки The Best, CEO музичної агенції "The Best MasterLab".
Має 20-річний досвід у продюсуванні зірок шоу-бізнесу та організації фестивалів і концертів таких артистів, як LP, Hurts, Arash, Thomas Anders, James Arthur, Lou Bega, Kadebostany, Chris Norman, Morandi, Inna, Fly Project, In-Grid, C.C. Catch та багатьох інших.

Роман Топілов | AMBIENCE

Представник німецької компанії HTS TENTIQ, співзасновник, ініціатор, гуру компанії AMBIENCE, яка є власником найбільшого парку тентів класу "люкс" в Україні та тентовим підрядником чисельних масштабних заходів, таких як Leopolis Jazz, "Маріупольський Інвестиційний Форум", "Одеський Міжнародний кінофестиваль", Кубок УЄФА та інших.

Юрій Раковський | МорВокзал

Працює у івент-індустрії понад 20 років. Dj, саундпродюсер, організатор масштабних фестивалів, арт-директор та керуючий директор нічних клубів, ресторанів та концертних майданчиків, таких як Freedom Hall, Mario, ЖiR project та інших.

Василь Сердюков | Dronarium

Директор по продукту.
Відповідає за застосування нових технологій та може передбачити їх популярність протягом майбутніх 4 років.

Олександр Слободяник | Idearoomia

СEO Idearoomia, яка є лідером ринку інтерактивних виставок в Україні 2019 року, генеральним підрядником виставок "Ukraine WOW", "Сила Підпису", "Музей УкрЗалізниці", "Подолання Гравітації".